• "Basın milletin müşterek sesidir." - Mustafa Kemal Atatürk

Düzce Gazeteciler Cemiyeti'ndenZiyaretler

  • Tarih

    22.02.2023

Düzce Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimi Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü ziyaret ederek yeni projeleri hakkında bilgiler verdiler.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, Başkan Vekili Sadullah Ünsal, Yönetim Kurulu üyeleri Asu Beşer Karpuz, Aslıhan Atik, Çiğdem Diger, Nevzat Cingirt, Mustafa Armutcu, Gökhan Alkan, Tolga hünkar, Cihat Tutkun, Tezcan Solmaz ve Hakan Çakır, ilk olarak Düzce Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret ederek hem yeni yönetimi tanıttılar hemde projeleri hakkında bilgiler verdiler. 

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetiminin hayırlı olmasını dileyerek “Düzce’de basının birlik ve beraberliğinin en üst düzeyde sağlanması için kurulan yeni yönetimi tebrik ediyorum. Bu aşamada Düzce’de yapılacak işlerin kamuoyuna duyurulması adına yaptığınız önemli görevin farkındayız. Hepimiz Düzce’nin daha ileri gitmesi için mesai harcıyoruz. Bu aşamada bizimde gazeteciler için üzerimize düşeni yerine getirmemiz gerekiyor. Hep birlikte Düzce için çalışacağız” dedi. 

Dernek üyeleri ardından Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü ziyaret etti. Özlü, Düzce’de uzun süredir görmediği birlik ve beraberliği cemiyet çatısı altında gördüğünü ve yönetimde de uzun süredir görmediği isimleri görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek “Hedefimiz Düzce’nin güzel yerlere gelerek yaşanabilirlik seviyesini en üst düzeye çıkarmak. Bunun için Düzce Belediye Başkanı olarak elimizde geleni imkanlarımız dahilinde yapıyoruz. Bu aşamada Düzce’nin ileri gitmesi için basınında elinden geleni yapacağına şüphemiz yok.

Ben uzun süredir görmeyi istediğim birlik ve beraberliği yeni yönetim oluşan Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nde gördüm. Hatta uzun süredir görmediğim ve özlediğim arkadaşlarımı da bu çatı altında görmek beni memnun etti. Biz üzerimizde düşeni yapmaya hazırız. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş ise her iki idareciye gazetecilerin birlik ve beraberlik içinde özellikle Düzce’nin ilerlemesi, gazetecilik mesleğinin daha üst seviyelere yükselmesi için ellerinden geleni yapacağını söyleyerek “Bizlerde Düzce’nin idarecileri ile birlikte hem Düzce’nin ilerlemesi hem mesleğimizin daha iyi yerlere gelmesi adına elimizi taşın altına koymaya hazırız” şeklinde konuştu.


Bu İçeriği Paylaş

sponsorlarımız