• "Basın milletin müşterek sesidir." - Mustafa Kemal Atatürk

Düzce Basınında Birİlk…

  • Tarih

    23.02.2023

Yeni bir sayfa açılan Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin başına İslam Keleş’in gelmesi ile birlikte, cemiyet kurumsal bir yapıya kavuştu. 2002 yılında kurulan Düzce Gazeteciler Cemiyeti, bir basın kuruluşunun yıldönümü kurumsal olarak kutladı. Cemiyet Başkanı İslam Keleş hem cemiyet, hem de sahibi olduğu Oxijen Medya adına Öncü TV’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajları ile birlikte çiçek göndererek bir ilke imza attı.

18 Şubat Cumartesi günü Düzce TSO Toplantı Salonunda yapılan ve tek liste ile gidilen Düzce Gazeteciler Cemiyeti kongresinde, Erol Tayhan’ın 21 yıllık saltanatı sona ermişti. Kurulduğu günden bu yana Düzce Basınında birlik sağlayamayan Düzce Gazeteciler Cemiyetinin başına İslam Keleş’in gelmesi ile birlikte tabular yıkılmaya başladı.

Kurulduğu günden buyana hiçbir basın kuruluşunun kuruluş yıldönümü kutlamayan cemiyet, İslam Keleş ve yeni yönetimi ile birlikte kurumsal kimliğe büründü. 29 yıldır tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışı ile Düzce kamuoyunun aydınlatılmasında önemli rol oynayan ve kentin gelişimine büyük katkı sağlayan Öncü TVnin kuruluş yıldönümü Düzce Gazeteciler Cemiyeti tarafından kurumsal bir yapıda kutlandı.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş hem cemiyet adına, hem de sahibi olduğu Okxijen basın kuruluşuna ait olan Düzce’nin Sesi ile Düzce Parantez Gazeteleri ve Oxijen TV web televizyonunda tam sayfa kutlama mesajları yayımlayarak kutladı. Keleş ayrıca yine hem Cemiyet adına, hem de Oxijen basın kuruluşu adına Öncü TV’nin 29’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle çiçek gönderdi.

Bünyesinde Öncü Televizyonu, Öncü Haber web sitesi, Manşet Gazetesi ile 100.2 Radyo Öncü’yü barındıran bölgenin güçlü sesi Öncü Medya ve bünyesinde Oxijen Web TV, Düzcenin Sesi, Parantez, Düzce Günaydın gazetelerini barından Oxijen basın kuruluşunun gönül birlikteliği, Düzce basınındaki bütünlüğü gözler önüne serdi. 

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş’in Öncü TV’nin 29’uncu yılını kutlaması, Düzce basınında büyük takdir topladı.

HABER: Savaş ARI


Bu İçeriği Paylaş

sponsorlarımız