• "Basın milletin müşterek sesidir." - Mustafa Kemal Atatürk

Ak Parti HeyetindenGazetecilerCemiyetineZiyaret

  • Tarih

    1.09.2021

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Düzce Gazeteciler Cemiyetini yeni yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ve yönetim kurulu yeni yerlerinde AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyeti ağırladı. Geçtiğimiz aylarda yapılan kongrede güven tazeleyen Başkan Erol Tayhan yeni yönetim kurulu ile birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni yerinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.  AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile yerel basının sıkıntıları hakkında konuşan Tayhan, Düzce'de görev yapan gazetecilerin maddi ve sosyal sıkıntı çektiklerini belirtti. Keskin ise yerel basının önemini vurgulayarak şu sözlere yer verdi: 
" Bugün AK Parti Düzce İl Yönetimi olarak Düzce Gazeteciler Cemiyetini kongresinden  sonra Başkan Erol Tayhan ve yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İnşallah yeni dönem hayırlara vesile olur. Düzce için bir fark olur. Burada ne kadar zor şartlar altında görevini yerine getirmeye çalışan basın mensuplarımızın çabalarının bilincindeyiz. Hepinizi Allah kazadan beladan korusun diyorum. Biz siyasetçilerin halka ulaşmasında en büyük rolü oynuyorsunuz. Ben 20 yıldan beri siyasetin içerisindeyim. Bizimde birçok eksiğimizi Düzce'nin eksiklerini sizlerin sayesinde öğreniyoruz. Dolayısıyla basın çok önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor. Ben Düzce Gazeteciler Cemiyetine yeni dönemlerinde başarılar diliyorum." dedi. 
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ise AK Parti Düzce İl Teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek şu sözlere yer verdi: 
Öncelikle AK Parti Düzce İl teşkilatına yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Şunu belirtmem gerekiyor ki Düzce'de gazetelerde, gazetecilerde zor durumda. Ekonomik anlamda yaşanan sıkıntılar ve medyanın yaşadığı sorunlar yerel alanda daha büyük. Bu açıdan biz yereldeki sıkıntıları sizlerle paylaşırsak en azından sorunları birlikte çözebileceğimizin bilincindeyiz." dedi.


Bu İçeriği Paylaş

sponsorlarımız